ווטסאפ דוק – מענה מקצועי לשאלות על חיסונים אצלכם בצ'אט

ווטסאפ דוקווטסאפ דוק, מיזם התנדבותי של עמותת מדעת, ממשיך ומתרחב משנים קודמות. בפרויקט זה מתארחים רופאות, רופאים ואנשי מקצוע נוספים בקבוצות ווטסאפ ייעודיות ועונים על שאלות ההורים בנושא החיסונים.

שנת הלימודים החלה, ועמה החלו הדיונים האינסופיים בקבוצות הווטסאפ של ההורים על החיסונים הניתנים לילדי הגנים ובתי הספר. הורים רבים מעורבים בדיונים על חיסונים שונים ובהם החיסון נגד נגיף הפפילומה הניתן לתלמידי כיתה ח' וחיסון השפעת הניתן השנה בכיתות ב-ג-ד. במקרים רבים מתעוררים ויכוחים בין תושבי קהילות שיתופיות כגון קיבוצים ומושבים  בדבר המדיניות הנכונה לגבי חיסונים בקהילה.

כל הדיונים הללו מעוררים חששות רבים, וכדי לתת מענה לכך אנחנו מציעים לכם את עזרתנו. עמותת מדעת היא עמותה התנדבותית, ללא כוונות רווח, שקמה כדי לקדם את בריאות הציבור, ואנחנו רואים חשיבות מכרעת בשיתוף של גורם מקצועי בשיחות כאלה.

המוטו שלנו הוא שבריאות זה עניין רציני. אנחנו מאמינים שהורים אינם צריכים לעמוד לבדם מול כל האינפורמציה והדיסאינפורמציה, ושמגיע להם לקבל מענה מהימן, מקצועי, אחראי וסבלני על כל השאלות והשמועות. 

אנחנו שמחים להתחיל את השנה הרביעית של פרויקט "ווטסאפ דוק". במסגרת הפרויקט, כאמור, יתארחו גם השנה אנשי מקצוע בקבוצות ווטסאפ ייעודיות עם ההורים, כפי שנעשה בהצלחה בשנים קודמות בישובים רבים ברחבי הארץ.

כל שעליכם לעשות הוא לתאם זאת מראש.

מעוניינים להשתתף בפרויקט?
מעוניינים שנגיע לטלפון שלכם?
מוזמנים ליצור קשר אתנו דרך כאן, או בטלפון 058-42-040-42,
או במייל whatsapp@midaat.org.il

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

הערות